Verimli Ders Çalışma Danışmanlığı


Göksu Ayaz Uzman Psikolog İstanbul

Verimli Ders Çalışma Danışmanlığı

 

Her ebeveyn, çocuğunun zamanı iyi değerlendirmesini, derslerini öğrenmesini, ödevlerini yapmasını ve sorumluluklarını yerine getirmesini ister. Bilinmelidir ki bu özellikler, başarılı öğrencilerde bulunur. Başarılı öğrenci olmanın sırrı ise, verimli ders çalışma yöntemlerini bilmekten geçer.

Öncelikle verimli çalışma, odaya kapanıp saatlerce ders çalışma anlamına gelmez. Verimli çalışmak, zamanı planlı ve programlı kullanarak etkin bir şekilde çalışmaktır. Verimli çalışmayı bilen bir öğrenci, nerede,nasıl ve ne kadar ders çalışacağı hakkında bilgi sahibidir. Bu kişi, kendi ders çalışma programına uyar, konuları iyi öğrenir ve sınavlara her daim hazırdır.


Özellikle günümüz dünyasında telefon ve internetin, öğrencinin akademik başarısını fazlasıyla olumsuz etkilediğini görüyoruz. Telefondan bir türlü kopamayan çocuk veya genç, dersin başına bir türlü oturamıyor ve aslında elde edebileceği başarıları kendi eliyle itmiş oluyor.

Her birey, bir diğerinden farklı niteliklere ve koşullara sahip olduğundan, ders çalışma programları kişiye özgü olmalıdır. Ders programının çocuğunuza özel ve doğru bir biçimde hazırlanması ve çocuğunuzun verimli ders çalışma yöntemlerini öğrenmesi, bir uzman yardımı almanızı gerekli kılmaktadır.

Bire bir yapılacak bu hizmetimizde ;

- Öğrencinin verimli ders çalışmayı bilip bilmediği tespit edilir.
- Ders çalışma konusunda kişinin yaptığı hatalar ortaya çıkartılır.
- Okul ve yapılan aktiviteler göz önüne alınarak kişiye özgü ders programı hazırlanır.
- Öğrenciye, akademik başarısını arttırması amaçlı, verimli ders çalışma yöntemleri öğretilir.

 Uzman Psikolog Göksu Ayaz


Verimli Ders Çalışma Danışmanlığı Ücret ve Bilgi

Her sorun dinlenmeye değer, özel çözümler üretmek işimiz.
Verimli Ders Çalışma Danışmanlığı ile alakalı ücret, bilgi, Randevu almak için alttaki butona tıklayın.

Göksu Ayaz - Uzman Psikolog İstanbul Kadıköy 2019

İSTANBUL'DA Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy, Ataşehir, Çekmeköy bölgelerinde çocuk, ergen ve yetişkinler için Uzman Psikolog Göksu Ayaz hizmet vermektedir. Uzmanlık alanlarımız arasında; Bireysel Nefes Danışmanlığı, Depresyon, Ergenlik Çağı ve Sorunları, Kaygı Bozuklukları, Sosyal Fobi, Sınav Kaygısı, Obsesif Bozukluklar, Travma Sonrası Bozuklukları, Panik Atak, Beslenme Bozuklukları, Davranım Bozuklukları, Stres ve Öfke Kontrolü bulunuyor. Ayrıntılarıyla sitemizden bilgi alabilir veya bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Tel: +90 216 706 12 81
Email: info@goksuayaz.com
Web: www.goksuayaz.com